Puritan Polska jest marką stworzoną dla ludzi wymagających dobrych produktów dla swoich gołębi. Zajmujemy się produkcją oraz dystrybucją szerokiej gamy nowoczesnych mieszanek uzupełniających dla gołębi oraz ptaków egzotycznych.

Nasze kilkuletnie doświadczenie w pozyskiwaniu preparatów z rynków europejskich jak i w tworzeniu nowych w oparciu o wiedzę renomowanych producentów polskich , niemieckich, belgijskich, holenderskich przyczyniło się do powstania bardzo dobrze dobranych jakościowo mieszanek. Cały czas się rozwijamy i poszerzamy zakres swojej działalności. Dzięki współpracy z producentami zagranicznymi mogliśmy zapoznać się z innowacyjnymi metodami hodowli gołębi. Natomiast dobra znajomość potrzeb rynku polskiego pozwala nam dostosować światowe osiągnięcia do krajowych warunków hodowców. To co jest najważniejsze we współpracy z Państwem, to wyniki w Waszych hodowlach i pełna satysfakcja ze współdziałania.

Puritan Polska - Energia i zdrowie z natury


Indywidualne podejście


Nasi Klienci - Hodowcy dobrze wiedzą, co to znaczy osiągać coraz to lepsze wyniki lotowe przy zapewnieniu całkowitego bezpieczeństwa. Wiedzą również, że niezależnie od wielkości stada, można odnosić sukcesy, czerpać z tego ogromną satysfakcję i się rozwijać, a nasze pełnowartościowe produkty im w tym pomagają. Niezależnie od tego, czy są Państwo doświadczonymi Hodowcami, czy też stoicie na początku swojej drogi związanej z chowem i hodowlą zwierząt gospodarskich oraz lotowaniem gołębi, z naszej strony zawsze będziemy służyć profesjonalnym doradztwem oraz pomocą w doborze optymalnych mieszanek paszowych uzupełniających.


     Nasze produkty


Z Przyjemnością prezentujemy gamę wysoce wyspecjalizowanych mieszanek uzupełniających, których stosowanie wspomaga tak ważne w dzisiejszym świecie, bezpieczeństwo, efektywność i satysfakcję oraz wyniki lotowe. Dzięki precyzyjnemu doborowi składników nasze produkty potrzebne są w gołębniku każdego hodowcy. Optymalnie skomponowane mieszanki marki Puritan Polska, wspomagają szybkie tempo wzrostu, ponadprzeciętną zdrowotność, wytrzymałość oraz kondycję gołębi.Lata doświadczeń w komponowaniu produktów, przy ścisłej współpracy z Hodowcami i lekarzami, pozwoliły nam na wypracowanie jasno określonej wizji, misji i celu.


          Cel firmy


Wizja – bezpieczeństwo, rozwój i satysfakcja oraz wyniki lotowe Hodowców - naszych Klientów, jako decydujący miernik naszego sukcesu. Misja – najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne oraz poszukiwanie nowych rozwiązań przy konsultacjach z hodowcami i pełen profesjonalizm przekładają się na sukcesy naszych Klientów. Cel – nasi Klienci stają się liderami w hodowli gołębi w swoich oddziałach.                      Dobrego lotu  oraz super wyników hodowlanych - życzy Krzysztof Pawelec